صنایع شیمیایی کرمان زمین

[aparat id="h817Q"]

معرفی کلی شرکت

شرکت صنایع شیمیایی کرمان زمین در سال ۱۳۶۸ با بکارگیری متخصصین مجرب فعالیت خود را در زمینۀ تولید کودهای شیمیایی و آلی با نام تجاری جنوبگان آغاز نمود. این شرکت با بهره گیری از تکنولوژی و ماشین آلات روز دنیا و با اتکا به دانش و توان ملی، توانسته است ضمن کسب عنوان اولین واحد برگزیده ملی در تولید کود از وزارت محترم جهاد کشاورزی، گواهینامه های زیر را به افتخارات خود اضافه نماید:
گواهینامه رعایت حقوق مصرف کننده
گواهینامه واحد نمونه صنعتی استان
گواهینامه ISO 10004 (مدیریت رضایت مشتری)
گواهینامه ISO 9001 (مدیریت کیفیت)
گواهینامه ISO 14001 (مدیریت زیست محیطی)
گواهینامه ISO 18001 (مدیریت ایمنی و بهداشت)

 

خانواده ای که با ۱۰ نفر فعالیت خود را آغاز کرد، هم اکنون به خانواده بزرگی تبدیل شده است. ۲۰۰ نیروی متخصص و ارزشمند در بخشهای مختلف تولید، آزمایشگاه، کنترل کیفی، بازاریابی و فروش، مالی، حسابداری و … زنجیره به هم پیوسته خدمت رسانی به کشاورزان را در جنوبگان تشکیل می دهند.

محصولات کلی

حاصل تحقیقات و تجربیات متخصصین جنوبگان، طراحی و تولید بیش از ۵۰ نوع کودهای شیمیایی و آلی، حاوی عناصر ماکرو و میکرو بصورت گرانول، پودری و مایع جهت مصارف محلولپاشی، آبیاری، چالکود و نیز یاورهای محلولپاشی (مویان و …) و کودهای مصرف خانگی است که تمامی نیازهای تغذیه ای محصولات کشاورزی در فصول مختلف رشد را جوابگو می باشند.

آزمایشگاه

دسترسی به کشاورزی پایدار و پیشرفته، متکی به تحقیقات و کاربرد اصول علمی می باشد تا ضمن افزایش کمی و کیفی محصولات، از منابع در دسترس به بهترین نحو ممکن استفاده گردد.

آزمایشگاه کرمان زمین با بیش از 30 سال تجربه، تحقیق و بکارگیری کارشناسان مجرب و تجهیزات مدرن آزمایشگاهی، علاوه بر کنترل کیفی محصولات این شرکت، به بررسی و آنالیز کلیه نهاده های مربوط به کشاورزی اعم از آب، خاک، برگ، کود و .. می پردازد و مشاوره تخصصی برای کشاورزان و کارشناسان عزیز ارائه مینماید.

پخش

واحدهای تولیدی و آزمایشگاهی کرمان زمین هر یک برای رضایت مشتری و تحقق شعار دوست کشاورز، دست در دست هم در تلاش و همت هستند و با جامعیت نگری و دانش و تکنولوژی روز دنیا، در کنار همکاران دیگر این صنعت، چرخی از چرخهای در گردش تولید ملی این مرز و بوم می باشند .
واحد پخش شرکت صنایع شیمیایی کرمان زمین وظیفه تامین و توزیع انواع دیگر محصولات و مایحتاج کشاورزان، اعم از کود، سم، بذر، ابزار، ادوات و ماشین آلات کشاورزی را از منابع داخلی و خارجی بر عهده دارد. کلیه محصولات تجاری با ضمانت کیفیت و آنالیز واحد کنترل کیفی، از بهترین منابع تهیه و تحویل میشوند.