با ما در ارتباط باشید : ۲۸۴۲۷۲۷۲-۰۲۱
EN

صنایع شیمیایی کرمان زمین

جنوبگان خانه

نگرش ما، مدیریت تغذیه بر مبنای چهارچوب 4R می‌باشد:

• Right Source استفاده از بهترین و معتبر‌ترین منابع در تولید
• Right Rate عرضه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب
• Right Time تامین نیاز مشتری و مصرف‌کننده در بهترین زمان
• Right Place توزیع عادلانه و ارسال گسترده محصولات در سراسر کشور

رسالت ما در چهار هدف اصلی خلاصه می شود:

• افزایش سودآوری کشاورز
• افزایش تولید و ارتقای کیفیت محصولات
• نگهداری و مراقبت از محیط زیست
• نوآوری و توسعه پایدار صنعت کشاورزی
ما افتخار داریم با بیش از ۳۰ سال تجربه، دانش، مهارت و تلاش در کنار کشاورزان میهن سبزمان ایران باشیم.

معرفی کلی شرکت

شرکت صنایع شیمیایی کرمان زمین در سال ۱۳۶۸ با بکارگیری متخصصین مجرب فعالیت خود را در زمینۀ تولید کودهای شیمیایی و آلی با نام تجاری جنوبگان آغاز نمود. این شرکت با بهره گیری از تکنولوژی و ماشین آلات روز دنیا و با اتکا به دانش و توان ملی، توانسته است ضمن کسب عنوان اولین واحد برگزیده ملی در تولید کود از وزارت محترم جهاد کشاورزی، گواهینامه های زیر را به افتخارات خود اضافه نماید:
-گواهینامه رعایت حقوق مصرف کننده
– گواهینامه واحد نمونه صنعتی استان
– گواهینامه ISO 10004 (سیستم مدیریت رضایت مشتری)
– گواهینامه ISO 9001 (سیستم مدیریت کیفیت)
– گواهینامه ISO 14001 (سیستم مدیریت زیست محیطی)
– گواهینامه OHSAS 18001 (سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت)

کود شیمیایی جنوبگان

خانواده‌ای که با ۱۰ نفر فعالیت خود را آغاز کرد، هم اکنون به خانواده بزرگی تبدیل شده است. بیش از ۲۰۰ نیروی متخصص و ارزشمند در بخش‌های مختلف تولید، آزمایشگاه، کنترل کیفی، بازاریابی و فروش، مالی، حسابداری و… زنجیره به‌هم‌پیوسته خدمت‌رسانی به کشاورزان را در جنوبگان تشکیل می‌دهند.

کود شیمیایی جنوبگان- پخش کشاورز
کود شیمیایی جنوبگان- درباره جنوبگان

محصولات

حاصل تحقیقات و تجربیات متخصصین جنوبگان، طراحی و تولید بیش از ۶۰ نوع کود شیمیایی و آلی، حاوی عناصر ماکرو و میکرو به صورت گرانول، پودری و مایع جهت مصارف محلولپاشی، آبیاری، خاکی و چالکود می باشد. همچنین یاورهای محلولپاشی (مویان و…) و کودهای مصرف خانگی از دیگر محصولات جنوبگان به شمار می روند که تمامی آنها نیاز تغذیه محصولات کشاورزی در فصول مختلف رشد را جوابگو هستند.

آزمایشگاه

آزمایشگاه‌های کرمان زمین و مولکول که زیرمجموعه صنایع شیمیایی کرمان زمین هستند با بیش از ۵۰ سال تجربه، تحقیق و به‌کارگیری کارشناسان مجرب و تجهیزات مدرن آزمایشگاهی، علاوه بر کنترل کیفی محصولات این شرکت، به بررسی و آنالیز کلیه نهاده‌های مربوط به کشاورزی اعم از آب، خاک، برگ، کود و… می‌پردازد و مشاوره تخصصی برای کشاورزان و کارشناسان عزیز ارائه می‌نماید.ما مفتخر هستیم که آزمایشگاه مولکول به‌عنوان بهترین و معتبرترین آزمایشگاه خصوصی کشور از طرف مؤسسه محترم خاک و آب برگزیده شده است.

آزمایشگاه کرمان زمین

پخش کشاورز

واحد پخش کشاورز شرکت صنایع شیمیایی کرمان زمین وظیفه تأمین و توزیع انواع دیگر محصولات موردنیاز کشاورزان، اعم از کود، سم، بذر، ابزار، ادوات و ماشین‌آلات کشاورزی را از منابع داخلی و خارجی بر عهده دارد. کلیه محصولات تجاری با ضمانت کیفیت و آنالیز واحد کنترل کیفی، از بهترین منابع تهیه و تحویل می‌شوند.

واحد برندینگ و تبلیغات مجموعه که به‌عنوان واحد توسعه کار و کسب شناخته می‌شود به طور مستمر با حضور در بازار، وظیفه شناسایی و شناساندن دستاوردهای ما را به عهده دارد .
برپایی نمایشگاه‌ها، سمینارها، کارگاه‌های آموزشی، ارائه محصولات موردنیاز روز کشاورزان، آموزش و ترویج کشاورزی و بسیاری موارد دیگر که باهدف هم‌افزایی در رشد و شکوفایی کشاورزی و رشد سازمان و برند است، از وظایف آن می‌باشد.